-
    MENU
  INFO
  LIGA 2017
  PRETEKLE LIGE
  PRAVILA LIGE
  OBRAZCI
  PRENOSI
  STATISTIKA
  TURNIRJI
  DRŽAVNA LIGA
  FOTO GALERIJA
 
 

 

Pikado

Povezave

 

.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21. LIGA PIKADO MASTER301 2016/2017  

 

 

SEZONA 2016/2017

 

 

 

 

 

KONČNI VRSTNI RED LIGE SEZONE 2016/2017

EKIPNO IN POSAMEZNO

 

 

 

 

 

 

Pari 26.kola: ČETRTEK, 30.03.2017 ob 19:30

 

Domači Gostje Lokal Rezultat
TALENTI 1004 Maxi Bar 12  :  4
PIKNIK RIBNO AŠKO Piknik Ribno 4  :  12
AŠKO JUN LABOD Aško 8  :  8
PETELINOV HRAM BAR PERON Petelinov Hram 3  :  13
BUF TEAM CITY BAR Bufet Bernard 3  :  13
BAR KOBLA SPORTY Bar Kobla 8  :  8
MAX BAR

prost

 

 

 

Pari 25.kola: ČETRTEK, 23.03.2017 ob 19:30

 

Domači Gostje Lokal Rezultat
1004 BUF TEAM 1004 16  :  0
AŠKO TALENTI Aško 10  :  6
MAX BAR AŠKO JUN Max Bar 11  :  5
PERON BAR KOBLA Bar Peron 10  :  6
CITY BAR LABOD City bar 11  :  5
SPORTY PIKNIK RIBNO Sporty Bar 2  :  14
PETELINOV HRAM

prost

 

 

Pari 24.kola: ČETRTEK, 16.03.2017 ob 19:30

 

Domači Gostje Lokal Rezultat
MAX BAR 1004 Max Bar 16  :  0
LABOD AŠKO Labod 2  :  14
AŠKO JUN BAR KOBLA Aško 6  :  10
PIKNIK RIBNO BAR PERON Piknik Ribno 5  :  11
CITY BAR PETELINOV HRAM City Bar 13  :  3
BUF TEAM SPORTY Bufet Bernard 9  :  7
TALENTI

prost

 

 

Pari 23.kola: ČETRTEK, 09.03.2017 ob 19:30

 

Domači Gostje Lokal Rezultat
1004 PIKNIK RIBNO 1004 6  :  10
AŠKO MAX BAR Aško 10  :  6
TALENTI AŠKO JUN Maxi Bar 13  :  3
BAR PERON BUF TEAM Bar Peron 14  :  2
BAR KOBLA CITY BAR Bar Kobla 2  :  14
SPORTY PETELINOV HRAM Sporty Bar 6  :  10
LABOD

prost

 

 

 

Pari 22.kola: ČETRTEK, 02.03.2017 ob 19:30

 

Domači Gostje Lokal Rezultat
PETELINOV HRAM 1004 Petelinov Hram 9  :  7
BUF TEAM AŠKO Bufet Bernard 6  :  10
AŠKO JUN PIKNIK RIBNO Aško 6  :  10
MAX BAR BAR PERON Max Bar 7  :  9
CITY BAR TALENTI City Bar 12  :  4
SPORTY LABOD Sporty Bar 6  :  10
BAR KOBLA

prost

 

 

 

Pari 21.kola: ČETRTEK, 23.02.2017 ob 19:30

 

Domači Gostje Lokal Rezultat
1004 SPORTY 1004 9  :  7
AŠKO BAR KOBLA Aško 16  :  0
PETELINOV HRAM AŠKO JUN Petelinov Hram 7  :  9
BAR PERON TALENTI Bar Peron 10  :  6
MAX BAR CITY BAR Max Bar 5  :  11
LABOD PIKNIK RIBNO Labod 9  :  7
CITY BAR

prost

 

 

 

Pari 20.kola: ČETRTEK, 16.2.2017 ob 19:30

 

Domači Gostje Lokal Rezultat
LABOD 1004 Labod 11  :  5
SPORTY AŠKO Sporty Bar 5  :  11
AŠKO JUN BAR PERON Aško 3  :  13
TALENTI MAX BAR Maxi Bar 7  :  9
BAR KOBLA BUF TEAM Bar Kobla 7  :  9
PIKNIK RIBNO PETELINOV HRAM Piknik Ribno 13  :  3
CITY BAR

prost

 

 

 

10.2.2017

Rezultati>>

 

Pari 19.kola: ČETRTEK, 9.2.2017 ob 19:30

 

Domači Gostje Lokal Rezultat
1004 BAR KOBLA 1004 7  :  9
AŠKO BAR PERON Aško 11  :  5
CITY BAR AŠKO JUN City Bar 10  :  6
SPORTY TALENTI Sporty Bar 6  :  10
BUF TEAM MAX BAR Bufet Bernard 4  :  12
PETELINOV HRAM LABOD Petrelinov hram 7  :  9
PIKNIK RIBNO

prost

 

 

 

10.2.2017

Rezultati>>

 

Pari 18.kola: ČETRTEK, 2.2.2017 ob 19:30

 

Domači Gostje Lokal Rezultat
BAR PERON 1004 Bar Peron 15  :  1
CITY BAR AŠKO City Bar 9  :  7
AŠKO JUN BUF TEAM Aško 10  :  6
TALENTI LABOD Maxi Bar 14  :  2
MAX BAR PIKNIK RIBNO Max Bar 9  :  7
BAR KOBLA PETELINOV HRAM Bar Kobla 10  :  6
SPORTY

prost

 

 

 

10.2.2017

Rezultati>>

 

Pari 17.kola: ČETRTEK, 26.1.2017 ob 19:30

 

Domači Gostje Lokal Rezultat
1004 CITY BAR 1004 8  :  8
PETELINOV HRAM AŠKO Petelinov hram 2  :  14
AŠKO JUN SPORTY Aško 6  :  10
BUF TEAM TALENTI Bufet Bernard 7  :  9
LABOD MAX BAR Labod 7  :  9
PIKNIK RIBNO BAR KOBLA Piknik Ribno 9  :  7
BAR PERON

prost

 

 

 

10.2.2017

Rezultati>>

 

Pari 16.kola: TOREK, 24.1.2017 ob 19:30

 

Domači Gostje Lokal Rezultat
AŠKO 1004 Aško 12  :  4
SPORTY BAR PERON Sporty Bar 6  :  10
TALENTI BAR KOBLA Maxi Bar 11  :  5
MAX BAR PETELINOV HRAM Max Bar 13  :  3
LABOD BUF TEAM Labod 12  :  4
CITY BAR PIKNIK RIBNO City Bar 11  :  5
AŠKO JUN

prost

 

 

 

21.1.2017

Rezultati>>

 

Pari 15.kola: ČETRTEK, 19.1.2017 ob 19:30

 

Domači Gostje Lokal Rezultat
1004 AŠKO JUN 1004 7  :  9
BAR PERON LABOD Bar Peron 9  :  7
SPORTY CITY BAR Sporty Bar 1  :  15
PIKNIK RIBNO TALENTI Piknik Ribno 8  :  8
BAR KOBLA MAX BAR Bar Kobla 5  :  11
BUF TEAM PETELINOV HRAM Bufet Bernard 16  :  0
AŠKO

prost

 

 

 

21.1.2017

Rezultati>>

 

Pari 14.kola: ČETRTEK, 12.1.2017 ob 19:30

 

Domači Gostje Lokal Rezultat
AŠKO JUN AŠKO Aško 3  :  13
CITY BAR BAR PERON City Bar 10  :  6
MAX BAR SPORTY Max Bar 13  :  3
PETELINOV HRAM TALENTI Petelinov hram 2  :  14
PIKNIK RIBNO BUF TEAM Piknik Ribno 7  :  9
BAR KOBLA LABOD Bar Kobla 10  :  6
1004

prost

 

 

 

10.1.2017

Rezultati>>

 

Razpored 2.dela Lige:

 

 

 

 

1.1.2017

Rezultati>>

 

Pari 13.kola: ČETRTEK, 5.1.2017 ob 19:30

 

Domači Gostje Lokal Rezultat
1004 TALENTI 1004 1  :  15
AŠKO PIKNIK RIBNO Aško 12  :  4
LABOD AŠKO JUN Bar Labod 9  :  7
BAR PERON PETELINOV HRAM Bar Peron 13  :  3
CITY BAR BUF TEAM City Bar 15  :  1
SPORTY BAR KOBLA Sporty Bar 4  :  12
MAX BAR

prost

 

 

 

1.1.2017

Rezultati>>

 

Pari 12.kola: ČETRTEK, 29.12.2016 ob 19:30

 

Domači Gostje Lokal Rezultat
BUF TEAM 1004 Bufet Bernard 7  :  9
TALENTI AŠKO Maxi Bar 6  :  10
AŠKO JUN MAX BAR Aško 2  :  14
BAR KOBLA PERON Bar Kobla 5  :  11
LABOD CITY BAR Bar Labod 6  :  10
PIKNIK RIBNO SPORTY Piknik Ribno 12  :  4
PETELINOV HRAM

prost

 

 

 

1.1.2017

Rezultati>>

 

Pari 11.kola: ČETRTEK, 22.12.2016 ob 19:30

 

Domači Gostje Lokal Rezultat
1004 MAX BAR 1004 2  :  14
AŠKO LABOD Aško 12  :  4
BAR KOBLA AŠKO JUN Bar Kobla 6  :  10
BAR PERON PIKNIK RIBNO Bar Peron 10  :  6
PETELINOV HRAM CITY BAR Petelinov Hram 2  :  14
SPORTY BUF TEAM Sporty Bar 6  :  10
TALENTI

prost

 

 

 

16.12.2016

Rezultati>>

 

Pari 10.kola: ČETRTEK, 15.12.2016 ob 19:30

 

Domači Gostje Lokal Rezultat
PIKNIK RIBNO 1004 Piknik Ribno 7  :  9
MAX BAR AŠKO Max Bar 6  :  10
AŠKO JUN TALENTI Aško 5  :  11
BUF TEAM BAR PERON Bufet Bernard 6  :  10
CITY BAR BAR KOBLA City Bar 15  :  1
PETELINOV HRAM SPORTY Petelinov Hram 14  :  2
LABOD

prost

 

 

 

16.12.2016

Rezultati>>

 

Pari 9.kola: ČETRTEK, 8.12.2016 ob 19:30

 

Domači Gostje Lokal Rezultat
1004 PETELINOV HRAM 1004 10  :  6
AŠKO BUF TEAM Aško 14  :  2
PIKNIK RIBNO AŠKO JUN Piknik Ribno 9  :  7
BAR PERON MAX BAR Bar Peron 10  :  6
TALENTI CITY BAR Maxi Bar 6  :  10
LABOD SPORTY Bar Labod 12  :  4
BAR KOBLA

prost

 

 

 

3.12.2016

Rezultati>>

 

Pari 8.kola: ČETRTEK, 1.12.2016 ob 19:30

 

Domači Gostje Lokal Rezultat
SPORTY 1004 Sporty Bar 5  :  11
BAR KOBLA AŠKO Bar Kobla 5  :  11
AŠKO JUN PETELINOV HRAM Aško 12  :  4
TALENTI BAR PERON Maxi Bar 9  :  7
CITY BAR MAX BAR City Bar 10  :  6
PIKNIK RIBNO LABOD Piknik Ribno 9  :  7
BUF TEAM

prost

 

 

 

3.12.2016

Rezultati>>

 

Pari 7.kola: ČETRTEK, 24.11.2016 ob 19:30

 

Domači Gostje Lokal Rezultat
1004 LABOD 1004 7  :  9
AŠKO SPORTY Aško 15  :  1
BAR PERON AŠKO JUN Bar Peron 8  :  8
MAX BAR TALENTI Max Bar 11  :  5
BUF TEAM BAR KOBLA Bufet Bernard 6  :  10
PETELINOV HRAM PIKNIK RIBNO Petelinov Hram 3  :  13
CITY BAR

prost

 

 

 

3.12.2016

Rezultati>>

 

Pari 6.kola: ČETRTEK, 17.11.2016 ob 19:30

 

Domači Gostje Lokal Rezultat
BAR KOBLA 1004 Bar Kobla 7  :  9
BAR PERON AŠKO Bar Peron 5  :  11
AŠKO JUN CITY BAR Aško 1  :  15
TALENTI SPORTY Maxi Bar 16  :  0
MAX BAR BUF TEAM Max Bar 12  :  4
LABOD PETELINOV HRAM Bar Labod 11  :  5
PIKNIK RIBNO

prost

 

 

 

3.12.2016

Rezultati>>

 

Pari 5.kola: ČETRTEK, 10.11.2016 ob 19:30

 

Domači Gostje Lokal Rezultat
1004 BAR PERON 1004 9  :  7
AŠKO CITY BAR Aško 8  :  8
BUF TEAM AŠKO JUN Bufet Bernard 5  :  11
LABOD TALENTI Bar Labod 8  :  8
PIKNIK RIBNO MAX BAR Piknik Ribno 4  :  12
PETELINOV HRAM BAR KOBLA Petelinov Hram 10  :  6
SPORTY

prost

 

 

 

3.12.2016

Rezultati>>

 

Pari 4.kola: ČETRTEK, 3.11.2016 ob 19:30

 

Domači Gostje Lokal Rezultat
CITY BAR 1004 City Bar 15  :  1
AŠKO PETELINOV HRAM Aško 15  :  1
SPORTY AŠKO JUN Sporty Bar 4  :  12
TALENTI BUF TEAM Maxi Bar 12  :  4
MAX BAR LABOD Max Bar 13  :  3
BAR KOBLA PIKNIK RIBNO Bar Kobla 3  :  13
BAR PERON

prost

 

 

 

3.12.2016

Rezultati>>

 

Pari 3.kola: ČETRTEK, 27.10.2016 ob 19:30

 

Domači Gostje Lokal Rezultat
1004 AŠKO 1004 3  :  13
BAR PERON SPORTY Bar Peron 10  :  6
BAR KOBLA TALENTI Bar Kobla 5  :  11
PETELINOV HRAM MAX BAR Petelinov Hram 4  :  12
BUF TEAM LABOD Bufet Bernard 9  :  7
PIKNIK RIBNO CITY BAR Piknik Ribno 3  :  13
AŠKO JUN

prost

 

 

 

24.10.2016

Rezultati>>

 

Pari 2.kola: ČETRTEK, 20.10.2016 ob 19:30

 

Domači Gostje Lokal Rezultat
AŠKO JUN 1004 Aško 6  :  10
LABOD BAR PERON Bar Labod 8  :  8
CITY BAR SPORTY City Bar 13  :  3
TALENTI PIKNIK RIBNO Maxi Bar 9  :  7
MAX BAR BAR KOBLA Max Bar 11  :  5
PETELINOV HRAM BUF TEAM Petelinov Hram 7  :  9
AŠKO

prost

 

 

16.10.2016

Rezultati>>

 

Pari 1.kola: ČETRTEK, 13.10.2016 ob 19:30

 

Domači Gostje Lokal Rezultat
AŠKO AŠKO JUN Aško 13  :  3
BAR PERON CITY BAR Bar Peron 3  :  13
SPORTY MAX BAR Sporty Bar 1  :  15
TALENTI PETELINOV HRAM Maxi Bar 10  :  6
BUF TEAM PIKNIK RIBNO Bufet Bernard 6  :  10
LABOD BAR KOBLA Bar Labod 8  :  8
1004

prost

 

 

10.10.2016

Razpored tekem 1.dela:

 

 

 

10.10.2016

 

Prijavljene ekipe:

 

   EKIPA  LOKAL
  1.  AŠKO  Aško
  2.  AŠKO JUN  Aško
  3.  BAR PERON  Bar Peron
  4.  CITY BAR  City Bar
  5.  SPORTY  Sporty Bar
  6.  TALENTI  Maxi Bar
  7.  MAX BAR  Max Bar
  8.  BUF TEAM  Bufet Bernard
  9.  LABOD  Bar Labod
 10.  PETELINOV HRAM  Petelinov Hram
 11.  PIKNIK RIBNO  Piknik Ribno
 12.  BAR KOBLA  Bar Kobla
 13.  1004  1004

 

 

STATUS IGRALCEV :

(zadnjič posodobljeno: 1.kolo)

 

 Ekipa: AŠKO
št.  Prijavljeni igralci  Status
1.  Repe Uroš  aktiven
2.  Ferjan Uroš  aktiven
3.  Šandor Dejan  aktiven
4.  Mandelc Roman  aktiven
5.  Bizjak Andrej  aktiven
6.  Sopotnik Matjaž  aktiven
7.    
8.    
9.    
10.    

 

 

 Ekipa: AŠKO JUN
št.  Prijavljeni igralci  Status
1.  Mandelc Irma  aktiven
2.  Kovačič Rok  aktiven
3.  Zupan Urška  aktiven
4.  Možina Aleš  aktiven
5.  Mejavšek Aljoša  aktiven
6.  Kunčič Gašper  aktiven
7.  Golub Januš  aktiven
8.    
9.    
10.    

 

 

 Ekipa: BAR PERON
št.  Prijavljeni igralci  Status
1.  Muhič Zvone  aktiven
2.  Ambrožič Robert  aktiven
3.  Ambrožič Uroš  aktiven
4.  Janša Marko  aktiven
5.  Bizjak Uroš  aktiven
6.  Koren Dejan  aktiven
7.  Kocjan Marko  aktiven
8.  Knafelj Klemen  aktiven
9.  Gorenc Miha  neaktiven
10.  Vogelnik Nadja  neaktiven

 

 

 Ekipa: CITY BAR
št.  Prijavljeni igralci  Status
1.  Berce Joža  aktiven
2.  Tomc Klemen  aktiven
3.  Logožar Matjaž  aktiven
4.  Beravs Gašper  aktiven
5.  Koblar Alen  aktiven
6.  Logožar Mojca  aktiven
7.  Marič Thomas  aktiven
8.  Kralj Samo  aktiven
9.    
10.    

 

 

 Ekipa: SPORTY
št.  Prijavljeni igralci  Status
1.  Strugar Marko  aktiven
2.  Gašparovič Josip  aktiven
3.  Danilov Ivo  aktiven
4.  Pabenč Iztok  aktiven
5.  Kralj Jure (Jakelj Jure??)  aktiven
6.  Beronja Miroslav  aktiven
7.  Glavič Gašper  aktiven
8.  Manojlovič Jasna  aktiven
9.  Zamida Aleš  aktiven
10.

 Mežek Matic

 aktiven
!11.

 Lahajnar Damjan

 aktiven

 

 

 Ekipa: TALENTI
št.  Prijavljeni igralci  Status
1.  Pazlar Gregor  aktiven
2.  Pazlar Branko  aktiven
3.  Kozelj Miloš  aktiven
4.  Pazlar Jernej  aktiven
5.  Jemec Adam  aktiven
6.  Kocjančič Marko  aktiven
7.  Beznik Tonej  aktiven
8.  Knafelj Rok  neaktiven
9.  Miljak Matej  aktiven
10.    

 

 

 Ekipa: MAX BAR
št.  Prijavljeni igralci  Status
1.  Kalan Aleš  aktiven
2.  Rižnar Rok  aktiven
3.  Hafnar Grega  aktiven
4.  Stroj Aleš  aktiven
5.  Cvetanovič Dejan  aktiven
6.  Šučur Živko  aktiven
7.  Hudeček Karmen  aktiven
8.  Nuhić Sabahudin  aktiven
9.    
10.    

 

 

 Ekipa: BUF TEAM
št.  Prijavljeni igralci  Status
1.  Kuroš Domen  aktiven
2.  Samardžić Adis  aktiven
3.  Zupan Sandi  aktiven
4.  Skumvač Andraž  aktiven
5.  Šmid Miha  aktiven
6.  Jakopič Rok  aktiven
7.  Samardžić Juso  aktiven
8.  Knez Matic  aktiven
9.  Šmid Miha  aktiven
10.  Koradža Denis  aktiven

 

 

 Ekipa: LABOD
št.  Prijavljeni igralci  Status
1.  Beznik Franci  aktiven
2.  Jakopič Miran  aktiven
3.  Bizjak Grega  aktiven
4.  Dolenc Urban  aktiven
5.  Stojc Domen  aktiven
6.  Pretnar Janez  aktiven
7.  Slivnik Klemen  aktiven
8.  Pančur Aleš  neaktiven
9.    
10.    

 

 

 Ekipa: PETELINOV HRAM
št.  Prijavljeni igralci  Status
1.  Cundrič Sašo  aktiven
2.  Pristov Jurij  aktiven
3.  Golja Miha  aktiven
4.  Mulej Urban  aktiven
5.  Potočnik Rok  aktiven
6.  Urban Bregant  aktiven
7.  Gaberšček Boštjan  aktiven
8.  Perš Gašper  aktiven
9.  Hribar Matej  aktiven
10.  Arh Jana  aktiven

 

 

 Ekipa: PIKNIK RIBNO
št.  Prijavljeni igralci  Status
1.  Ažman Jure  aktiven
2.  Gaberšček Boštjan  aktiven
3.  Dvoršak Matija  aktiven
4.  Valant Luka  aktiven
5.  Gantar Uroš  aktiven
6.  Dvoršak Jaka  neaktiven
7.  Ažman Blaž  aktiven
8.  Vovk Miran  neaktiven
9.  Zubanovič Nik  neaktiven
10.  Pretnar Primož  neaktiven

 

 

 Ekipa: BAR KOBLA
št.  Prijavljeni igralci  Status
1.  Arh Žiga  aktiven
2.  Ribarič Marjan  aktiven
3.  Kozomara Mitja  aktiven
4.  Horvat Jožko  aktiven
5.  Čuden Milan  neaktiven
6.  Frelih Marko  aktiven
7.  Preželj Darko  neaktiven
8.  Jovič Grujo  neaktiven
9.  Tomšič Tomaž  neaktiven
10.  Medja Stanko  aktiven

 

 

 Ekipa: 1004
št.  Prijavljeni igralci  Status
1.  Justin Uroš  aktiven
2.  Mihovec Jaka  aktiven
3.  Šolar Matevž  aktiven
3.  Brce Gašper  aktiven
4.  Fürst Špela  aktiven
5.  Mujadžič Alen  aktiven
6.  Kunstrle Jure??  aktiven
7.    
8.    
9.    
10.    

 

 

 

3.10.2016

PRIJAVE ZA LIGO PIKADA MASTER301 2016/2017  

Leto je naokoli, pred vrati je nova sezona Lige v elektronskem pikadu. Tako kot je v navadi v začetku meseca OKTOBRA pričnemo z zbiranjem prijav za letošnjo, ki je že 21. po vrsti. Ligo bomo izvedli v okviru pravil iz preteklih sezon. Podrobnejša pravila in prijavnica.

 

Prijave ekip se zbirajo do vključno NEDELJE, 9. OKTOBRA 2016, do 18 ure v MAXI Baru v Zg.Gorjah ali do tega datuma pri vodstvu lige (Beznik Anton, Pazlar Branko). Prijava ekipe je veljavna z izpolnjeno prijavnico in vplačano prijavnino. Ligo naj bi pričeli okvirno 13.oktobra 2016.  Prijavnina za sezono je 250 EUR za ekipo, št. ekip bo omejeno na 16 zato pohitite s prijavo. Prednost prijave imajo ekipe iz pretekle sezone.

Vodstvo lige:

Pazlar Branko, tel. 041 855 808

Beznik Anton, tel. 040 907 125

 

Nekaj osnovnih pravil lige:

  • Ekipe naj se pred prijavo in pričetkom lige seznanijo z celotnimi PRAVILI LIGE ,ki se nahajajo na tej spletni strani.
  • Zapisniki naj se po končani tekmi hranijo v lokalu domače ekipe, in če ni drugače dogovorjeno se pošiljajo na elektronski naslov grca100@gmail.com; (Beznik Tonej - Grča), ki v sezoni 2016/2017 tudi vodi rezultate lige. Izdelani rezultati pa se pošiljajo samo preko elektronske pošte oz. so objavljeni na tej spletni strani.
  • Osnovni sistem igranja je: "vsak z vsakim", igra: MASTER301. Število igralcev je omejeno na 10 aktivnih igralcev. Ekipa lahko prijavi poljubno število igralcev, aktivnih skozi celotno sezono pa je lahko največ 10. (4 glavni + 6 rezerve). Ko ekipa izpolni bonus 10 aktivnih igralcev, nima več pravice do novih igralcev. Vsak igralec je lahko prijavljen samo v eni ekipi. V enem lokalu sta lahko največ 2 ekipi.
  • Prijavnina za ekipo je 250EUR in se vplača ob prijavi ekipe! Ekipa je prijavljena, ko odda pravilno izpolnjeno prijavnico skupaj s prijavnino.
  • rok prijave: NEDELJA 9.10.2016
  • predviden pričetek lige: 13.10.2016
  • trajanje lige: najkasneje do 13. 4. 2017
  • prijavnina: 250EU
  • termini lige: vsak ČETRTEK ob 19:30 (po potrebi TOREK ob 19:30 )
  • Igra: MASTER 301 OUT

 

Kontakt:

 

ime

tel

email

PAZLAR BRANKO

041 855 808

branko.pazlar@jeko-in.si

BEZNIK ANTON

040 907 125

grca100@gmail.com

KOCJANČIČ MARKO

041 582 372

komrko@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
    TEKOČA LIGA
 

EKIPE

  STATUS IGRALCEV
  REZULTATI
  PRIJAVNICE
  RAZPORED 1.DEL
     
  ARHIV
 

 

2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
    datumi velike noči

 

  ISKALNIKI
   

 

   
     
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

©2010Design by Marko